Kurumsal | BİLAB Otomasyon

KURUMSAL

  1. ANASAYFA
  2. HAKKIMIZDA

BİLAB OTOMASYONA HOŞGELDİNİZ

BİLAB HAKKINDA

Firmamız güçlü mühendis kadrosuyla güç elektroniği alanında yeni bir ses getirmek amacıyla kurulan bir ailedir. Zamanla genişleyen ailemiz otomasyon sistemleri üzerinde hizmet verme- ye başlamıştır. Akabinde eğitim ve danışmanlık hizmetlerinde de güçlü bir ekip kurulmuş ve geniş kapsamlı bir firma haline gelmiştir.

Yaptığımız bütün işlerde temel hedefimiz ülkemizi bu alanlarda dünya ülkeleri ile yarışabilecek bir statüye çıkarabilmektir. Bilab ailesi olarak bunun ortaya koyulan endüstriyel ürünler vasıtası ile olabilceği inancını sürekli koruduk. Bu inanç ile yaptığımız bütün çalışmaları endüstriyel boyuta taşımak için gerekli birçok adım attık ve atmaya devam etmekteyiz.

Bizim için esas olan mevcut problemlere geçici çözümler sunmak değil değişken durumlarda adapte edilebilir, endüstriyel hale getirebilir çözümler sunabilmektir. Bunları yaparken ülkemize teknoloji anlamında artılar kazandırmak için büyük aşkla çalışan bir aileyiz.

Güç elektroniği alanında ülkemize Güç katmak amacıyla kurulan firmamız herşeyden önce ülkemizin menfaatleri doğrultusunda hareket eden, sektördeki kurum ve kuruluşların ihtiyaçlarına kalıcı çözümler sunabilen mevcut teknolojileri kullanabilen, geliştirebilen ve yeni teknolojiler ortaya koyabilen bir firma olmaktır.Ülkemizde mevcut distrübütörlük olayından sıyrılarak piyasadaki ürünler ile yarışabilen endüstriyel ürünlerimizin sayısını her geçen gün artırmak temel hedeflerimiz arasındadır.

Dinamik bir ekiple yola çıkan firmamız kısa sürede dünya genelinde geniş ürün portföyüne sahip olan, mevcut ürünlerini Türkiye koşullarında büyük oranda yerli markasıyla üretebilen ve ülkemize sermaye katabilen bir firma olabilmektir.


Bunun yanında modern analiz tasarım ve üretim yöntemleri konusunda eğitim birimi oluşturarak ülkemizde seri üretimin bütün aşamalarını yapabilen bir kitle oluşturmakta temel hedeflerimiz arasında yer almaktadır. İlk günkü hayallerimizi unutmadan ArGe faliyetlerine verilen destekleri artırarak ülkemizi dış ülkelere teknoloji satabilen bir ülke haline getirmek bizim ana felsefemizi oluşturmaktadır.

Firmamız bünyesinde üretilen ürünlerin tamamı uluslarası standartlara dayadırılıarak üretilmektedir.


Satışı yapılan ürünlerin tamamı CE belgesi alarak dünya üzerinde geçerli bir sertifika ile desteklenmektedir.